16/09
2017
Świetny występ Dody w Opolu
Post napisany przez: UlaZa nami występ Dody podczas jubileuszu Maryli Rodowicz na festiwalu w Opolu. Artystka zaprezentowała się dwa razy – w trio z Marylą i Cleo w piosence “Damą być” oraz solo w “Niech żyje bal”, który został okrzyknięty jednym z najlepszych występów podczas wczorajszego koncertu. Zobaczcie co o obu wykonach piszą portale:

opole.wyobrcza.pl:

(…) Na jubileuszu Maryli Rodowicz najciekawiej wypadła jednak sama Doda. Jej wykonanie „Niech żyje bal” zdecydowanie należało do najlepszych. Dodzie udało się nie tylko uciec od oryginału i własnego wizerunku, ale również zbudować i narzucić publiczności atmosferę tego utworu. Rozumiała dobrze, o czym śpiewa, co na tym koncercie nie było normą.

Cały artykuł TUTAJ.


plotek.pl:

Widać, że Doda rozumiała o czym śpiewa i bez problemu przeniosła publiczność w ten właśnie świat. W sieci z prędkością światła pojawiły się głosy, że wykon ten przebił oryginał.

Cały artykuł TUTAJ.

gala.pl:

(…)I to właśnie wykonanie tego drugiego utworu zrobiło ogromne wrażenie na tle pozostałych występów tego wieczoru. Potężny wokal i niezwykle emocjonalna interpretacja tekstu autorstwa Agnieszki Osieckiej sprawiły, że trwające niespełna pięć minut show Dody było praktycznie jednym z najlepszych punktów całego koncertu. (..)

Cały artykuł TUTAJ.

gwiazdy.wp.pl:

(…)Nawet Doda, która naprawdę świetnie sobie poradziła z hitem “Niech żyje bal”, stała się jedynie jasnym punktem, a nie była w stanie uratować całości. Niewątpliwie jej interpretacji w stylu piosenki aktorskiej zostanie zapamiętana jako jeden z najlepszych wykonów w jej karierze.(…)
(…)Pozostali goście – np. Marcin Wyrostek, Kozak System, Pectus, Kasia Popowska, Andrzej Lampert, Blue Cafe, Opole Gospel Choir, Damian Ukeje, Mateusz Ziółko, Piotr Cugowski, Tomasz Szczepanik – zostawali daleko, daleko w tyle za Dodą i bohaterką wieczoru, samą Marylą. (…)

Cały artykuł TUTAJ.

Zdjęcia:

opole.wyborcza.pl
muzyka.onet.pl
party.pl

Występy:

“Damą być”

“Niech żyje bal”


.
 Napisz komentarz: