23/09
2017
Zaproś Dodę do swojego miasta IV
Post napisany przez: Kamil


Od kilku lat, w styczniu organizowaliśmy wspólnie z Wami akcję “Zaproś Dodę do swojego miasta”. Z pewnością zauważyliście, że na początku tego roku na naszej stronie nie rozpoczęliśmy naszej inicjatywy. Jednak nic straconego, to było zaplanowane działanie! Po prostu wyciągnęliśmy wnioski z poprzednich edycji. W ubiegłym roku, wysyłając listy w styczniu bardzo często dostawaliśmy odpowiedzi, że władze miasta mają już podpisane umowy z gwiazdami. Dlatego stwierdziliśmy, że musimy zacząć działać kilka miesięcy wcześniej i tak tym razem zaczynamy we wrześniu, tuż po zakończeniu letniej trasy koncertowej. Miejmy nadzieję, że ta zmiana przyniesie jeszcze większe korzyści! O co chodzi w naszej akcji? Już Wam przypominamy, bo może będziecie współpracować z nami po raz pierwszy.
“Zaproś Dodę do swojego miasta” – co to jest?
Jest to akcja Fanów, która polega na pisaniu listów do władz miast/urzędów/gmin/klubów etc. z prośbą o zaproszenie Dody na koncert. Akcja dzieli się na dwa etapy, pierwszy z nich zaczynamy realizować już teraz, drugim zajmiemy się za kilka dni:

1. (DZIAŁAMY OD TERAZ!) Na likeadoda@gmail.com bądź w wiadomości na Facebooku przysyłajcie adresy pocztowe i e-maile władz Waszego/pobliskiego miasta, klubu, domu kultury, firmy organizującej koncerty lub inne imprezy.
Preferowana forma wiadomości to:
Miejscowość + województwo (ważne!!!), adresy z zaznaczeniem do kogo one są (np. Burmistrz miejscowości czy Dyrektor Domu Kultury itp.).
Starajcie się podawać adresy władz miasta, w których Doda jeszcze nie występowała lub dawno nie wystąpiła. Nie ma sensu prosić władze miasta o koncert Dody w miejscowości, w której piosenkarka wystąpiła rok wcześniej.
2. (Zaczniemy go realizować od soboty 30 września 2017 r.) Wszystkie dane, które nam wyślecie zbierzemy w jednym pliku i opublikujemy na naszej stronie. Dodatkowo przygotujemy kilka przykładowych pism, które będzie można wysłać do urzędów, klubów itp. Oprócz tego każdy z Was będzie mógł przygotować własny tekst i wysłać go na wskazane przez nas adresy. Będzie ważne, aby jak najwięcej osób wysłało listy.

Poprzednie edycje naszej akcji przyczyniły się do zorganizowania kilku koncertów Dody. Wierzymy, że w tym roku będzie podobnie. IV edycja ma szansę odnieść duży sukces, ale pamiętajcie, że bez Waszego zaangażowania nie damy sami rady! Prosimy Was o przysłanie wielu adresów, a następnie wysyłanie listów do wszystkich potencjalnych organizatorów, których opublikujemy Wam w drugim etapie. Każdemu z nas zależy, aby Doda zagrała jak najwięcej koncertów, bo każdy występ Dody to wspaniała okazja do spotkania z idolką i przyjaciółmi. Pomożecie?
PS. Jeżeli macie jeszcze inne pomysły na zachęcenie władz miasta/klubów itd. do zorganizowania koncertu Dody to piszcie na likeadoda@gmail.com. Wspólnie możemy zrobić więcej!

.
 Napisz komentarz: