30/09
2017
“Zaproś Dodę …” – 2 etap IV edycji
Post napisany przez: Kamil


Zgodnie z obietnicą, dzisiaj zaczynamy 2 etap naszej akcji “Zaproś Dodę do swojego miasta IV”. Dziękujemy Wam, że przysłaliście nam tak wiele adresów. Mamy na naszej liście każde województwo. Czas wziąć się do pracy. 2 etap jest zdecydowanie ważniejszy i dlatego liczymy na Wasze duże zaangażowanie. Na początek koniecznie przeczytajcie nasze wskazówki:

1. WAŻNE! Przygotowaliśmy dla Was cztery przykładowe, które śmiało możecie wykorzystywać. Jednak pobierając list pamiętajcie, aby otworzyć go na Waszym komputerze i wpisać nazwę imprezy, na którą chcecie, aby zaproszono Dodę, np. “Dni Miasta Radom” (Miejsce do wpisania imprezy jest w liście podkreślone). Ponadto musicie na końcu listu napisać swoje imię i nazwisko. Zachęcamy także do modyfikowania naszych pism, dodawania swoich argumentów albo pisania swoich własnych listów.
2. Jeżeli pobierzecie już wybrany list, wpiszecie nazwę imprezy oraz imię i nazwisko to teraz ten list wysyłacie do jak największej ilości potencjalnych organizatorów. E-maile władz miast/klubów itd. macie w pliku, który nazywa się “Lista miast” (Wszystkie pliki do pobrania znajdziecie poniżej). Czym więcej dane miasto otrzyma próśb tym większe szanse, że zaproszą Dodę. Możecie wykorzystywać różne Wasze e-meile i używać kilka wersji listów.
3. Jeżeli dostaniecie jakąś odpowiedź od któregoś z urzędów, prosimy dajcie nam znać na likeadoda@gmail.com lub na facebooku.
4. Jesteśmy tylko ludźmi, więc jeżeli gdziekolwiek znajdziecie błąd, dajcie nam znać w wiadomości prywatnej na facebook’u, żebyśmy mogli go jak najszybciej poprawić. Jeżeli wysłaliście do nas adres Waszego miasta, a nie znaleźliście go na liście to napiszcie, a naprawimy nasze przeoczenie.
5. Jeśli macie problem z pobraniem plików, piszcie śmiało na likeadoda@gmail.com – wyślemy Wam je mailem. W razie pytań, pomysłów i sugestii jesteśmy do Waszej dyspozycji.

LISTA MIAST
LIST – WERSJA 1
LIST – WERSJA 2
LIST – WERSJA 3
LIST – WERSJA 4
Po otworzeniu powyższych linków należy kliknąć w zielony przycisk z napisem “Pobierz plik” znajdujący się na dole strony.

Jeszcze raz prosimy Was o wsparcie. Jeżeli wiele osób wyśle list do danego miasta to tylko wtedy możemy wywalczyć koncert. Pojedyncze e-maile mogą nie mieć dużego wpływu. Namówcie znajomych do pomocy! 2 etap – czas, start!

.
 Napisz komentarz: