30/11
2018
Doda powraca z nowym singlem!
Post napisany przez: Kamil

Już jutro, czyli 2 grudnia 2018 r. odbędzie się oficjalna premiera nowego singla Dody pt. „Nie wolno płakać”. Piosenka będzie promować kolejny solowy album Artystki, który pojawi się w sklepach już 25 stycznia 2019 r. Więcej o premierze możemy przeczytać na stronie RMF FM:

Doda piosenkę „Nie wolno płakać” zadedykowała zmarłej babci Pelagii, z którą była bardzo mocno związana. Babcia Doroty odeszła w czerwcu tego roku, a jej śmierć na tyle wstrząsnęła wokalistką, że zmuszona była odwołać część koncertów. By uczcić pamięć tak bliskiej jej osoby, artystka postanowiła porzucić pracę nad wcześniej nagrywanym albumem i nagrać płytę w hołdzie babci. Premiera całego wydawnictwa zaplanowana jest na 25 stycznia 2019 roku. „Obiecałam babci, że nagram płytę w jej guście, czyli z orkiestrą i zaśpiewaną dojrzale, tak jak wtedy, gdy na festiwalu w Opolu wykonałam „Niech żyje bal” – mówiła niedawno gwiazda w rozmowie z „Party”.

Utwór pojawi się już jutro w legalnych serwisach muzycznych. Również jutro Doda zaśpiewa go podczas finału programu „The Voice of Poland” na antenie TVP2 o godz. 20:05. Po występie w serwisie YouTube.com zostanie opublikowany oficjalny teledysk. Nie możemy doczekać się! Tymczasem posłuchajcie fragmentu piosenki oraz zobaczcie okładkę:

.
 Napisz komentarz: